cz en pl
Těšínské slezsko

Těšínské Slezsko Region Card

Těšínské Slezsko Region Card.Těšínské Slezsko Region Card  je karta hosta, která Vám umožní plnohodnotně prožít Vaši letní, nebo zimní dovolenou v turistické oblasti Těšínské Slezsko s heslem: Více zážitků za méně peněz!

Těšínské Slezsko Region Card nabízí slevy na přední atraktivity a služby v turistické oblasti Těšínské Slezsko. Slevy můžete uplatnit u více než 50 poskytovatelů z oblasti kultury, vojenské historie, ubytování, letních i zimních sportovních aktivit, adrenalinových sportů, animačních programů pro děti,  wellness a lázeňských služeb.

Proč si pořídit Těšínské Slezsko Region Card?

  • Těšínské Slezsko Region Card Vám umožní čerpat rozličné služby napříč turistickou oblastí Těšínské Slezsko se slevou.
  • Získáte slevy na takové atraktivity v turistické oblasti Těšínské Slezsko jako jsou pravěký Archeopark v Chotěbuzi, aquapark v Bohumíně, wellness služby předních středisek, nebo bobová dráha v Mostech u Jablunkova!
  • Pro lyžaře je připravena speciální nabídka SKI pasů ve skiareálech: Kempaland Bukovec, Řeka, Javorový vrch, Severka.
  • U svého ubytovatele, který je zapojen do systému Těšínské Slezsko Region Card můžete získat kartu hosta zdarma!
  • S námi strávíte nad očekávání výhodnou dovolenou plnou aktivit pro celou rodinu! Každý si z naší široké nabídky vybere, protože Těšínské Slezsko Region Card to je více zážitků za méně peněz!

Těšínské Slezsko Region Card platí celoročně od listopadu do října následujícího roku. Kartu tak můžete použít pro Vaši zimní i letní dovolenou!

Jak získat Těšínské Slezsko Region Card?

Kartu je možné zakoupit v kterémkoliv Turistickém informačním centru v turistické oblasti Těšínské Slezsko za jednotnou cenu 85,- (děti do 15 let 70,-Kč), získat ji zdarma jako benefit k ubytovacímu balíčku u Vašeho ubytovatele jestliže je do systému Těšínské Slezsko Region Card zapojen.

Jak funguje Těšínské Slezsko Region Card?

Svou kartu Těšínské Slezsko Region Card noste stále u sebe a prokazujte se s ní v označených partnerských zařízeních, které Vám poskytnou službu s uvedenou slevou. Úplný aktuální seznam veškerých výhod a slev naleznete zde na webových stránkách.

Přejeme Vám příjemně strávenou dovolenou plnou poznání, odpočinku a různorodého vyžití podle Vašich představ s Těšínské Slezsko Region Card, kartou, která nabízí více zážitků za méně peněz!


Facebook

Těšínské Slezsko

Těšísnké slezsko