cz en pl
Těšínské slezsko

Často kladené otázky

Zde naleznete podrobné Všeobecné smluvní podmínky.

1. Jakou má Těšínské Slezsko Region Card platnost?

Těšínské Slezsko Region Card je platná jeden rok, od 1.11. do 31.10. Výhody a slevy v rámci karty můžete čerpat dle specifikace u jednotlivých služeb uvedených v Přehledu služeb.

2. Stačí jedna karta pro celou rodinu nebo ji musí mít každý člen rodiny?

Jedná se tzv. kartu hosta, která je nepřenosná a vystavená na jméno, je tedy potřeba mít kartu pro každého člena rodiny.

3. Kde mohu kartu získat, pokud můj ubytovatel není zapojen do systému Těšínské Slezsko region card?

Primárně lze kartu získat zdarma prostřednictvím některého ze smluvních ubytovatelů v rámci benefitu k čerpanému pobytu. Kartu je možné zakoupit v Turistických informačních centrech a na místech uvedených v seznamu prodejních míst za pouhých 85 Kč/dospělá osoba a 70Kč/dítě do 15 let. 

4. Kolik Těšínské Slezsko Region Card stojí ?

Těšínské Slezsko Region Card.

Běžná prodejní cena Těšínské Slezsko Region Card je 85 Kč/dospělá osoba a 70Kč/dítě. 

5. Jak probíhá uplatnění slevy u jednotlivých služeb?

Držitel karty Těšínské Slezsko Region Card uplatňuje výhody a slevy uvedené v brožuře či na těchto webových stránkách  předložením v místě poskytování služby. Karta je buď akceptována na základě čárového kódu pomocí čtecího zařízení, kterým je služba vybavena nebo ověřením unikátního čísla uvedeného vpravo nad čárovým kódem či pouze vizuálně. Při předložení karty můžete být požádáni také o předložení identifikačního průkazu.

6. Kde získám přehled slev a výhod Těšínské Slezsko Region Card?

Seznam slev a výhod je uveden v brožuře Těšínské Slezsko Region Card , kterou dostanete u zapojených ubytovatelů nebo na prodejních místech Těšínské Slezsko Region Card. Úplný a pravidelně aktualizovaný seznam je uveden zde.

7. Ztratil jsem svou kartu, co mám dělat?

Je nutné kontaktovat provozovatele prostřednictvím e-mailu: karta@tesinskeslezsko.cz. Karta Vám bude po zablokování duplikována.

8. Mohu si nechat na své jméno vystavit více karet?

Ne. Karta je nepřenosná a vystavena na jméno s platností 1 rok. Každá osoba si může na své jméno nechat vydat jen jednu kartu.

9. Budou do systému Těšínské Slezsko Region Card přibývat nové služby?

Ano, systém je otevřený a nové atraktivní služby přidáváme průběžně. Nejaktuálnější přehled služeb je vždy uveden zde .

10. Jsem provozovatel ubytovacího zařízení a mám zájem o zapojení do systému Těšínské Slezsko Region Card, co mám dělat?

Budeme velmi potěšeni nabídnout Vám možnost poskytovat svým hostům Těšínské Slezsko Region Card zdarma na Vaší recepci. Kontaktujte nás prosím pomocí tohoto formuláře.

11. Jsem provozovatelem služby a rád bych se zapojil do systému Těšínské Slezsko Region Card, co pro to mohu udělat?

Prostudujte si postup přihlášení do systému Těšínské Slezsko Region Card, vyplňte tento dotazník nebo nás přímo kontaktujte.


Facebook

Těšínské Slezsko

Těšísnké slezsko